GÜNÜN FIRSATLARI
YENİ ÜRÜNLER
HP Plotter Dolum Kartuş Seti

HP Plotter Dolum Kartuş Seti için doğru adrestesiniz!

En uygun fiyatlara HP Plotter Dolum Kartuş Seti firmamızdan tedarik edebilirsiniz... BİZİ ARAYIN

HP plotter ürünlerinde kullanılmak üzere plotter kartuş dolum setlerinin satışını yapmaktayız.
 

plotter dolum tankı firmamız stoklarında mevcuttur! 
 

Kartuş dolum kitleri sayesinde orjinal kartuş almanın pahalı maliyetinden kurtulabilirsiniz. Boş olarak alacağınız kartuş tanklarını ultra kaliteli mürekkeplerimizle doldurarak hem maliyet %85 gibi büyük bir oranda azaltırsınız hem de yüksek kalitede baskı alabilirsiniz.

HP Plotter dolum seti
ile maliyeti düşürün...

 

Normalde HP markasına ait orjinal plotter kartuşları baskı fiyatlarını maliyetini artırır. Ancak boşalan kartuşlarınızdan sonra her seferinde yeni ve orjinal kartuş almak yerine kartuş dolum setini alıp, bunlara ultra kaliteli mürekkep doldurarak kullanabilirsiniz.


Kartuş dolum kiti plotterınızda uygulandıktan sonra 500 ml veya litrelik mürekkepleri ile canınızı sıkmadan baskı almaya başlayabilirsiniz. Bu şekilde orjinal 1 kartuş maliyetine 15 kartuş kullanmış olursunuz.

 

Hp 111, 130, 500, 510 modellerinde 1 kartuş maliyetine 15 kartuş T610, T770, T790, T795 , Z2100, Z3100, T1300 modellerinde 1 kartuş maliyetine 8 kartuş kullanmış olacaksınız.


Hp plotter dolum seti

tag: plotter kartuş dolum seti, plotter kartuş dolum tankı, plotter kartuş mürekkebi, hp plotter kartuş seti, hp plotter dolum tankı, hp plotter dolabilen kartuş, hp 500 plotter kartuş dolum seti, hp 800 plotter kartuş dolum seti, Hp t610 plotter kartuş dolum seti, Hp t 770 plotter kartuş dolum seti, hp t790 dolum seti